98.00 RON Other currencies COVOARE, MOCHETE PENTRU LACASE DE CULT. Oradea

Data publicării: Iunie 9, 2019
Data modificării: Iunie 9, 2019
  • Localitate: Oradea, Bihor, Romania

OFERIM SPRE VANZARE COVOARE , TRAVERSE, MOCHETE PENTRU LACASE DE CULT, INSTITUTII SI RESTAURANTE. TEL:0771638396.

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Informaţii utile

• Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".

Anunţuri asemănătoare

VAND ICOANE
    Biserici ortodoxe - Bucuresti (Bucuresti) - Martie 15, 2017 250.00 RON Other currencies

Vand icoane pe lemn cu foita de aur.Restaurez icoane la pretuti accesebile.TEL.0213345433/0767246776.

VAND ICOANE

Vand icoane pe lemn cu foita de aur.Predare in Bucuresti sau trimit in tara,restaurez icoane.TEL.0213345433/0767246776

Serviciu de transmisie live audio-video din biserica
    Biserici ortodoxe - Cluj-Napoca (Cluj) - Ianuarie 15, 2016 Verifica cu vanzatorul